Kožená klíčenka OrbitKey 2.0 - šalvějová s Rose Gold mechanismem

2 ks

LTHO-2-SGSGRG

9348824000198

Nový produkt

949 Kč

949 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka OrbitKey
Materiál Hovězí kůže
Barva Šalvějová
Kolekce Hovězí kůže

Více informací

Po úspěšné řadě Orbitkey 2.0 přichází tato značka s řadou Rose Gold věnovanou nejen dámám, ale každému, kdo má rád barvu, která se drží na vrcholu obliby už několikátou sezónu. Ve svěží šalvějové barvě, která v kombinaci s Rose Gold působí svěže a originálně. Orbitkey je pro všechny, kteří nejsou zvědaví na chrastící svazky klíčů, ale chtějí své klíče nosit pohodlně, elegantně a s touto nádhernou barvou také nanejvýš stylově.

S chytrou klíčenkou vám nehrozí poškrabání elektroniky v kapse, vypadnutí klíče z peněženky nebo nepohodlí při nošení. Nová generace 2.0 ale přichází s další škálou výhod! Je o 40 % tenčí, než původní klíčenka, takže v kapse nebo tašce vám teď zabere skutečně minimum místa, její povrch je teď hladší a příjemnější na dotek. Praktickým zlepšením je lepší kompatibilita s více druhy klíčů, a to díky ztenčení šroubu, na kterém tyto klíče "visí". Rozeberete klíčenku pohodlně pomocí slotu na minci, přičemž ten se tentokrát rozšířil, a tak mohou být k otevření použity i silnější mince.

Kovové části jsou vyrobeny z extrémně odolné nerezavějící oceli a v kožené verzi je poutko na zavěšení klíčů od auta vyrobeno obzvláště hladké, takže je přátelské ke koženému povrchu. Jak se změnil kožený pásek? Není teď plochý, ale lehce vycpaný, což nijak neohrožuje tenkost celé klíčenky, ale zásadně jí přidává na pevnosti a výdrži. Ke své Orbitkey si teď můžete přikoupit rychlejší USB flashdisk 3.0 nebo multifunkční otvírák, který v sobě má zabudovaných hned 6 nástrojů (plochý šroubovák, klíč na utahování matek, kapesní nožík a další).

Pasuje na většinu typu běžných klíčů, které mají placatou hlavičku a jsou kratší než 6 cm (od dírky ke konci klíče). Sedí i na klíče s nepravidelnými tvary - podlouhlé, čtvercové, trojúhelníkové. Ostatní klíče - klíče od auta, čipy, elektronické klíče můžete připnout k přiloženému kroužku.

Příslušenství