Kožená klíčenka OrbitKey 2.0 - tan s bílým prošitím

Tento produkt momentálně není skladem

LTHO-2-TNWH

9348824000143

Nový produkt

899 Kč

899 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka OrbitKey
Materiál Hovězí kůže
Barva Hnědá s bílým prošitím
Kolekce Hovězí kůže

Více informací

Po první Orbitkey je zde nová generace těchto praktických a krásných klíčenek Orbitkey 2.0, která po úspěšné Kickstarterové kampani míří do obchodů. Orbitkey je pro všechny, kteří nejsou zvědaví na chrastící svazky klíčů, ale chtějí své klíče nosit pohodlně, elegantně a prakticky.

S touto klíčenkou vám nehrozí poškrabání elektroniky v kapse, vypadnutí klíče z peněženky nebo nepohodlí při nošení. Nová generace ale přichází s další škálou výhod! Je o 40 % tenčí, než původní klíčenka, takže v kapse nebo tašce vám teď zabere skutečně minimum místa, její povrch je teď hladší a příjemnější na dotek. Praktickým zlepšením je lepší kompatibilita s více druhy klíčů, a to díky ztenčení šroubu, na kterém tyto klíče "visí". Rozeberete klíčenku pohodlně pomocí slotu na minci, přičemž ten se tentokrát rozšířil, a tak mohou být k otevření použity i silnější mince.

Kovové části jsou vyrobeny z extrémně odolné nerezavějící oceli a v kožené verzi je poutko na zavěšení klíčů od auta vyrobeno obzvláště hladké, takže je přátelské ke koženému povrchu. Jak se změnil kožený pásek? Není teď plochý, ale lehce vycpaný, což nijak neohrožuje tenkost celé klíčenky, ale zásadně jí přidává na pevnosti a výdrži. Ke své Orbitkey si teď můžete přikoupit rychlejší USB flashdisk 3.0, multifunkční otvírák, který v sobě má zabudovaných hned 6 nástrojů (plochý šroubovák, klíč na utahování matek, kapesní nožík a další).

Sedí na většinu typu běžných klíčů, které mají placatou hlavičku a jsou kratší než 6 cm (od dírky ke konci klíče). Sedí i na klíče s nepravidelnými tvary - podlouhlé, čtvercové, trojúhelníkové. Ostatní klíče - klíče od auta, čipy, elektronické klíče můžete připnout k přiloženému kroužku.

O značce OrbitKey

Značka OrbitKey je nutností pro každého vyznavače minimalismu. Kromě elegantního vzhledu totiž nabízí praktičnost a usnadnění Vašeho každodenního života. Tyto hodnoty vyznávají zakladatelé značky, Rex a Charles. Ti si dali za cíl vyřešit frustraci mnoha lidí z chrastících a neuspořádaných svazků klíčů a aby svůj nápad otestovali, představili ho na Kickstarteru, kde velmi rychle uspěli. Teď si můžete svůj OrbitKey pořídit i Vy a říci sbohem neuspořádaným klíčům!

Příslušenství