Cestovní kartáč na šaty od Kent - třešňové dřevo, CC2

2 ks

CC2

5011637120264

Nový produkt

470 Kč

470 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Třešňové dřevo + Kančí štětiny
Barva Světle hnědá

Více informací

Zbavit vaše oblečení vlasů, chlupů, prachu a žmolků, ale nepoškodit vlákna. Přesně tohle je životním posláním ručně vyráběného cestovního kartáče na šaty od britské značky Kent. Je vyroben z třešňového dřeva a hrubých štětin přesně tak, aby vašim šatům dopřál tu nejlepší péči. Kartáč je vhodný pro všechny typy oblečení. Zkrášlete své oblečení i poličku v šatně.


O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.