Kartáč na šaty od Kent - třešňové dřevo, CG1

Tento produkt momentálně není skladem

CG1

5011637120691

Nový produkt

690 Kč

690 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Třešňové dřevo + Kančí štětiny

Více informací

Vyčistí vaše oblečení od vlasů, chlupů, prachu a žmolků a zároveň nepoškodí vlákna. Přesně to dokáže tradiční ručně vyráběný univerzální kartáč na šaty z třešňového dřeva a kančích štětin od Kent. Kartáč je vhodný na všechny typy oblečení. Dopřeje šatům tu nejlepší péči a zkrášlí vaši poličku nejen v šatníku.


O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.