Kartáč na šaty od Kent - třešňové dřevo, CC20

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

CC20

5011637120011

Nový produkt

1 490 Kč

1 490 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Třešňové dřevo + Kančí štětiny

Více informací

Vyčistí vaše oblečení od vlasů, chlupů, prachu a žmolků a zároveň nepoškodí vlákna. Přesně to dokáže tradiční ručně vyráběný oboustranný kartáč na šaty z třešňového dřeva a hrubých a jemných kančích štětin od Kent. Hrubé štětiny jsou vhodné na kalhoty, zatímco jemné štětiny jsou vhodné na jemnější látky, ze kterých se šijí třeba saka. Kartáč Kent dopřeje šatům tu nejlepší péči a zkrášlí vaši poličku nejen v šatníku.

O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.