Kartáč na klobouky od Stetson Zobrazit větší

Kartáč na klobouky od Stetson

3 ks

99999411

Nový produkt

490 Kč

490 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Stetson
Materiál Třešňové dřevo + Kančí štětiny

Více informací

Ať už máte klobouk starý nebo nový, prach sedá na všechny stejně. S touto depresivní skutečností dokáže skvěle bojovat tento kvalitní kartáč na plstěné klobouky od legendární americké značky Stetson. Doporučujeme postupovat při čištění klobouku proti směru hodinových ručiček, proti směru plsti, čímž dosáhnete skutečně důkladné očisty.

Velikostní tabulka klobouků

O značce Stetson

Na začátku bylo jen 100 $, odhodlání dělat ty nejlepší klobouky v Americe a šikovné ruce mladého Johna B. Stetsona. Psal se rok 1865 a poté, co tento mladý muž nakoupil kůže, všechny potřebné nástroje a pronajal si malou místnost jako dílnu, zrodila se Stetson Hat Company. Už o rok později jeho klobouková společnost byla na dobré cestě stát se synonymem pro kvalitu, trvanlivost, inovaci a krásu.

I přesto, že jeho otce, taktéž kloboučníka, všichni považovali za líného a hamižného, mladému Johnovi se rodinnou pověst podařilo změnit a vybudovat tak jednu z nejznámějších amerických firem. Dnes Stetsonovy továrny sídlí v Garlandu v Texasu a klasický styl společně s prémiovou kvalitou jsou poznávacími znameními těchto skvělých klobouků i dnes. Stetson je neopominutelným standardem ve světě pokrývek hlavy. Ne nadarmo se říká "Stetson, it's not just a hat, it's the hat."