Kartáč na vousy a knír od OAK - dubové dřevo Zobrazit větší

Kartáč na vousy a knír od OAK - dubové dřevo

4 ks

OAK_kartac

4260339710018

Nový produkt

730 Kč

730 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka OAK
Velikost 9 cm
Materiál Dubové dřevo + Kančí stětiny
Barva Světle hnědá
Typ Kartáč

Více informací

Ručně vyráběný kartáč na vousy z naolejovaného dubového dřeva a přírodních kančích štětin od berlínské značky OAK. To pravé pro vaše vousy, když nechcete, aby se lámaly a ničily. Přírodní materiály vousy nezachytávají a nepoškozují, zato krásně vyhladí každý vlas. V kombinaci s velkými mezerami mezi jednotlivými štětinami umožňuje nenásilné a přirozené pročesaní plnovousu. Další nespornou výhodou je, že kartáče OAK jsou elegantní a zkrášlí tak vaši poličku nejen v koupelně. Návod k použití Pročesávejte své vousy po směru růstu v co nejdelších tazích. Tlak na vousy regulujte podle potřeby. Kartáč pravidelně zbavujte nahromaděných vousů. Několikrát do roka jej ošetřete mýdlem na vousy BEARD WASH od OAK a poté důkladně vymyjte. Následně nechte kartáč dokonale vyschnout – doporučujeme položit štětinami dolu na jemný ručník.

ZDE najdete náš návod na to, jak opravdu důkladně pečovat o své vousy.

O značce OAK

OAK pochází z Berlína, z města s větší koncentrací vousatých mužů, než bylo v řecké mytologii. Na rozdíl od dnešních mužů ale Řekové z dávného Olympu věděli, jak pečovat o své vousy. OAK proto společně s holiči a hrdými vousáči učí a vyrábí produkty pro muže, kteří se rozhodli nosit své vousy, strniště a kníry s noblesní hrdostí.

Němci z OAK se inspirovali tradičním světem starých „barbershopů“, míst skutečné mužskosti. Jejich záměrem je vytvářet vousaté přípravky, které jsou užitečné a hlavně snadno aplikovatelné. Vousy i tvář jsou rozdílné a jinak citlivé, proto OAK klade neskutečný důraz na výběr kvalitních a ojedinělých ingrediencí a materiálů. Tato značka se též může honosit tím, že všechny výrobky byly, jsou a budou vyrobeny pouze z přírodních surovin, které jsou náležitě certifikovány.