Kartáč na vousy a knír od Kent - bukové dřevo

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

BRD2

5011637003345

Nový produkt

770 Kč

770 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Velikost 16 cm
Materiál Bukové dřevo + Kančí stětiny
Typ Kartáč

Více informací

Ručně vyráběný kartáč na knír a vousy z bukového dřeva v délce 16cm je reinkarnací legendárního a nejstaršího kartáče Kent z roku 1700. Dodáváno s bavlněným obalem, který slouží na uschování kartáče při cestách, aby se vám ostatní věci neumazaly od oleje či balzámu na vousy. Díky použití přírodních materiálů a kančích štětin je kartáč také antistatický, proto vousy neelektrizuje a štětiny díky svému uhlazenému povrchu zkrotí a vyleští každý vlas. Další nespornou výhodou je, že kartáče Kent jsou elegantní a zkrášlí tak vaši poličku nejen v koupelně.

ZDE najdete náš návod na to, jak opravdu důkladně pečovat o své vousy.

O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.