Hřeben na knír od Kent - A 81T Zobrazit větší

Hřeben na knír od Kent - A 81T

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

A 81T

5011637032185

Nový produkt

110 Kč

110 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Velikost 73 mm
Materiál Acetát celulózy
Typ Hřeben

Více informací

Hřeben délky 73mm na knír od Kent. Britské hřebeny Kent jsou ručně vyrobeny z acetátu celulózy. Tento materiál je hladký, takže vousy nezachytává a nepoškozuje. Hřeben je také antistatický, proto vousy neelektrizuje. Kromě daleko lepšího materiálu jsou hřebeny Kent ručně řezané a každý zub hřebenu je dokonale plochý stejně tak, jako celý hřeben. Další nespornou výhodou je, že hřebeny Kent jsou elegantní a zkrášlí tak vaši poličku nejen v koupelně.

ZDE najdete náš návod na to, jak opravdu důkladně pečovat o své vousy.

O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.