Měkký kartáč na vousy a knír od OAK - dubové dřevo

4 ks

OAK_kartac_m

4260339710070

Nový produkt

790 Kč

790 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka OAK
Velikost 9 cm
Materiál Dubové dřevo + Kančí stětiny
Barva Černá
Typ Kartáč

Více informací

Měkký kartáč od značky OAK dokonale pročeše vousy a odstraní odumřelou kůži a lupy, přičemž zůstane jemný k vaší pokožce. Použity jsou dva různě tvrdé druhy přírodních kančích štětin, které jsou tím nejlepším materiálem pro kartáče na vousy. Štětiny jsou zasazeny do černě lakovaného dubového dřeva.

Vnitřní část kartáče je vyplněna pevnějšími černými štětinami. Ty jsou pak z vnějšku orámovány jemnějšími bílými štětinami. Díky této konstrukci je kartáč pružný a lze s ním pohodlně vyčesat také kratší vousy a kníry nebo odstranit vousy po prostříhávání.

Použití

Táhněte kartáč rovnoměrně po směru růstu vousů. V citlivých částech kartáč nakloňte pod takovým úhlem, abyste používali především jemnější štětiny.

Čištění

Pravidelně čistěte kartáč od spadlých vousy a poté jej jemně umyjte pod kohoutkem. Jednou za 3 měsíce vyčistěte kartáč například speciálním mýdlem na vousy a pořádně vymyjte teplou vodou. Pro vysušení kartáč umístěte na ručník štětinami dolů.

O značce OAK

OAK pochází z Berlína, z města s větší koncentrací vousatých mužů, než bylo v řecké mytologii. Na rozdíl od dnešních mužů ale Řekové z dávného Olympu věděli, jak pečovat o své vousy. OAK proto společně s holiči a hrdými vousáči učí a vyrábí produkty pro muže, kteří se rozhodli nosit své vousy, strniště a kníry s noblesní hrdostí.

Němci z OAK se inspirovali tradičním světem starých „barbershopů“, míst skutečné mužskosti. Jejich záměrem je vytvářet vousaté přípravky, které jsou užitečné a hlavně snadno aplikovatelné. Vousy i tvář jsou rozdílné a jinak citlivé, proto OAK klade neskutečný důraz na výběr kvalitních a ojedinělých ingrediencí a materiálů. Tato značka se též může honosit tím, že všechny výrobky byly, jsou a budou vyrobeny pouze z přírodních surovin, které jsou náležitě certifikovány.