Skládací hřeben od Kent - 20T

3 ks

A 20T

5011637032178

Nový produkt

190 Kč

190 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Velikost 100 mm
Materiál Acetát celulózy
Typ Hřeben

Více informací

Skládací hřeben s jemným ozubením délky 100 mm od Kent. Britské hřebeny Kent jsou ručně vyrobeny z acetátu celulózy. Tento materiál je hladký, takže vlasy nezachytává a nepoškozuje. Hřeben je také antistatický, proto vlasy neelektrizuje. Kromě daleko lepšího materiálu jsou hřebeny Kent ručně řezané a každý zub hřebenu je dokonale plochý stejně tak, jako celý hřeben. Další nespornou výhodou je, že hřebeny Kent jsou elegantní a zkrášlí tak vaši poličku nejen v koupelně. Tento hřeben je vhodný i jako hřeben na vousy.

O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.