Kartáč na vlasy od Kent - třešňové dřevo, OC2

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

OC2

5011637092059

Nový produkt

1 140 Kč

1 140 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Třešňové dřevo + Kančí štětiny
Typ Kartáč

Více informací

Ručně vyráběný úzký kartáč na vlasy z třešňového dřeva a kančích štětin od Kent dopřeje vašim vlasům prvotřídní péči. Vhodný pro vyčesávání a zjemnění delších nebo polodlouhých vlasů. Kartáč je elegantně uchován v pevné krabici, která je vystlána jemným sametem. Díky použití přírodních materiálů a kančích štětinje kartáč také antistatický, proto vlasy neelektrizuje a štětiny díky svému uhlazenému povrchu zkrotí a vyleští i vaše kadeře. Další nespornou výhodou je, že kartáče Kent jsou elegantní a zkrášlí tak vaši poličku nejen v koupelně.


O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.