Kartáč na vlasy od Kent - bukové dřevo, MG3

Tento produkt momentálně není skladem

MG3

5011637081572

Nový produkt

760 Kč

760 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Bukové dřevo + Kančí stětiny
Typ Kartáč

Více informací

Ručně vyráběný kartáč na vlasy z bukového dřeva a přírodních kančích štětin od Kent dopřeje vašim vlasům prvotřídní péči. Vhodný pro krátké vlasy na styling, zjemnění a vytvarování účesu. Kartáč je elegantně uchován v pevné krabici, která je vystlána jemným sametem. Díky použití přírodních materiálů a kančích štětin je kartáč také antistatický, proto vlasy neelektrizuje a kančí štětiny díky svému uhlazenému povrchu zkrotí a vyleští i vaše kadeře. Další nespornou výhodou je, že kartáče Kent jsou elegantní a zkrášlí tak vaši poličku nejen v koupelně.


O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.