Klasický holicí strojek "bagr" od Mühle - R41

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

R41

4028982010165

Nový produkt

990 Kč

990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Mühle
Velikost 95 mm
Materiál Chrom
Hmotnost 64 g
Typ Klasický strojek bagr

Více informací

Tradiční holicí strojek, jinak také přezdívaný „bagr“ od německé značky Mühle. Strojek má krásný design s jemně zdobenou rukojetí z odolného chromovaného kovu. Speciální odolné chromování demonstruje ty nejlepší vlastnosti chromu spolu s velmi dlouhou životností a vysokým leskem.

Holicí strojek je vyroben v Německu a má délku 95mm a hmotnost 64 gramů. Jedná se o otevřený typ holicího strojku. Otevřený typ holicího strojku má žiletku více odkrytou, holení je tedy účinnější než u uzavřeného holicího strojku. Otevřený typ je vhodnější pro pokročilé a pro holení delších vousů.

Je plně kompatibilní se všemi Double Edge Blades - dvoubřitými žiletkami. Doporučujeme žiletky Mühle, Feather, žiletky Derby nebo žiletky Astra Superior Platinum. Dodáváno v dárkové krabičce Mühle. Pro snadné a bezpečné uložení doporučujeme stojánek na holicí strojek.

ZDE najdete náš návod na precizní oholení.

O značce Mühle

Už od roku 1945 je Mühle synonymem přesnosti, dokonalého zpracování a ladného designu. Tato německá značka, která má kořeny i v českých Krušných horách, je jedním z předních světových výrobců klasických štětek a strojků na holení.

Značka Mühle se může honosit titulem "rodinný podnik" již po třetí generaci, ale ani po tak dlouhé době se její majitelé nevzdali touhy vyrábět a zpracovávat věhlasné výrobky s citem i na tu nejjemnější práci, spojením německé preciznosti a tradičních hodnot se tak s Mühle stává holení jedinečným prožitkem.

Příslušenství