Holicí strojek Mach3 od Kent - černý Zobrazit větší

Holicí strojek Mach3 od Kent - černý

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

BLK RAZOR

5011637300116

Nový produkt

2 290 Kč

2 290 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Kent
Materiál Leštěná pryskyřice
Barva Černá
Typ Mach3

Více informací

Překrásný holicí strojek od anglické značky Kent s rukojetí z leštěné pryskyřice v černé barvě s chromovanými detaily. Vyroben v Anglii, plně kompatibilní se všemi Gillette Mach3 výměnnými hlavicemi. Pro snadné a bezpečné uložení doporučujeme stojánek na holicí strojek.

ZDE najdete náš návod na precizní oholení.

O značce Kent

Hřebeny a kartáče Kent se mohou pyšnit nálepkou „Nejlepší hřebeny na světě“. Ruční výroba ve Velké Británii od roku 1777 je zárukou kvality, přesnosti a naprosté dokonalosti, proto jsou hřebeny a kartáče bez sebemenšího kompromisu. Za své výsledky společnost obdržela ocenění Royal Warrant a stala se tak dodavatelem i samotného královského dvora.

Společnost založil před více než 200 lety William Kent a jedná se o jednu z nejstarších britských společností vůbec. Po šest generací tvořila historii této značky rodina Kentů. V roce 1932 po smrti posledního bratra z rodů Kentů se otěží firmy chopil pan Eric L.H Cosby, majitel Cosby Brushes Ltd. Od té doby firmě vládne rodina Cosbyů, která píše další dějiny těchto legendárních hřebenů a kartáčů.

Příslušenství