Deštník Classic od Blunt - červený

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

Blunt Classic Red

9421902503047

Nový produkt

1 699 Kč

1 699 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Blunt
Materiál Quick Dry polyester
Barva Červená
Délka 840 mm
Hmotnost 630 g
Typ Holový
Průměr 1 200 mm

Více informací

Deštník Blunt Classic je vlajkovým produktem značky Blunt a poskytuje prvotřídní ochranu doprovázenou stylovým designem. Ať už „leje jako z konve“ nebo jen trochu mrholí, zůstanete v suchu a k tomu elegantní. Blunt je navržen na Novém Zélandu s využitím inovativní technologie. Speciálně navržená kopule a aerodynamický design, díky kterému deštník nemá problém s nárazy větru, nikdy se neroztrhne ani neobrátí naruby a zároveň odpuzuje vodu, takže se nemusí zdlouhavě sušit. Ne nadarmo se říká, že deštníky Blunt jsou "nejlepšími deštníky na světě". Důkazem skvělé funkčnosti je výhra v prestižní designové soutěži Red Dot Award 2014.


O značce Blunt

Jednoho dne v roce 1999 novozélandský inženýr Greig Brebner vyšel z domu v Londýně v čase největší dopravní zácpy, kdy zrovna začaly z nebe padat kapky deště. V momentě, kdy se ale mrholení proměnilo v liják, desítky deštníků mířily svými špičkami přímo do jeho obličeje. Když zafoukal vítr a jeden z deštníků se obrátil naruby, tak málem vypíchnul Greigovi obě oči.

Do chvíle, než se Greg posadil ke kuchyňskému stolu a začal dělat první návrhy, byla konstrukce deštníků stejná již od roku 1928. Stačil jediný závan větru nebo pár měsíců používání a mohli jste ho rovnou vyhodit.

Jakožto inženýr chtěl vytvořit deštník, který svými vlastnostmi překoná všechny ostatní. Greig se těšil na chvíli, kdy se bude moct vrátit domů a vyzkoušet svoji technologii proti silným Novozélandským větrům. Zlomí ho bouřka? Nezlomila! Tak vznikly deštníky Blunt, které jsou výherci jedné z nejprestižnějších soutěží designu Red Dot Award 2014.