Tuhý deodorant od Taylor of Old Bond Street - Jermyn Street, 75 ml Zobrazit větší

Tuhý deodorant od Taylor of Old Bond Street - Jermyn Street, 75 ml

3 ks

07187

69677007187

Nový produkt

450 Kč

450 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Velikost 75 ml
Vůně Jermyn Street

Více informací

Neutralizuje tělesný zápach a zanechává příjemnou svěží vůni. Tuhý deodorant od Taylor of Old Bond Street se svěží vůní bergamotu, citrónu, limetky a levandule poskytuje pokožce ochranu a svěžest po celý den. Vyrobeno z přírodních ingrediencí, bez hliníku a bez parabenů. Základem vůně je pižmo, pačuli olej a vanilka.


O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.