Rozprašovací deodorant od Taylor of Old Bond Street - Eton College, 100 ml Zobrazit větší

Rozprašovací deodorant od Taylor of Old Bond Street - Eton College, 100 ml

2 ks

07180

696770071809

Nový produkt

320 Kč

320 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Taylor of Old Bond Street
Velikost 100 ml
Vůně Eton College

Více informací

Pro neutralizaci tělesného zápachu a pro osvěžení pokožky je deodorant s citrusovou vůní od londýnské značky Taylor of Old Bond Street ideální volbou. Vyrobeno z přírodních ingrediencí s dominantními citrusovými tóny v kombinaci ovocných tónů pomeranče a mandarinky. To vše se mísí s jemnými květinovými tóny na základě esenciálních olejů, které jsou získané z byliny pačuli. Obsahuje citronový olej a olej pačuli. Efektivní deodorant ve spreji je vhodný pro všechny typy pokožky.


O značce Taylor of Old Bond Street

Legendární výrobce britské pánské luxusní kosmetiky Taylor of Old Bond Street byl založen v roce 1854 Jeremiahnem Taylorem. Pan Taylor začínal s holičstvím, které si otevřel v ulici Bond Street, přímo v samotném srdci módní londýnské čtvrti West End. Roku 1930 se přestěhovali do vyhlášené londýnské ulice Jermyn Street, kde se nachází nejlepší britské značky vyznávající původní řemeslo a techniky.

Značka Taylor of Old Bond Street se může hrdě honosit titulem „rodinný podnik“, který i po tak dlouhé době vede další generace z rodu Taylorů. Naštěstí i potomci Jeremiahna pevně odmítají jakékoliv kompromisy na úkor kvality a i nadále používají čistě přírodní ingredience a jsou silně proti testování na zvířatech.