Palubní zavazadlo Shuttle Cabin Bag od Tusting - modré

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

TUSHUT01DCTA

Nový produkt

19 990 Kč

19 990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Tusting
Velikost 37.5cm x 47cm x 21.5cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Modrá

Více informací

Elegantní cestovní kufr, do kterého se vejde vše, co na svém dobrodružství budete potřebovat. Přesně to je Shuttle Cabin Bag od Tusting. Pohodlně se vejde do příručního prostoru letadla, ve kterém budete díky kombinaci kvalitní kůže s elegantní modrou barvou přitahovat pozornost nejenom letušek. Neodolatelná cestovní taška od Tustingje ručně vyrobena z přírodně vyčiněné hovězí kůže s pevnými kovovými zipy a antickými mosaznými sponami. Nelze opomenout velký úložný prostor s elastickými popruhy na oblečení a vnější kapsu na zip. Ručně vyrobeno v Anglii. Tusting dává ruku do ohně za kvalitu a garantuje doživotní záruku na výrobní vady.

O značce Tusting

Tusting je rodinná firma, která sídlí v samotném srdci anglického venkova v městečku Lavendon. Již pátá generace rodu Tustingů vyrábí, činí a obchoduje s nejjemnější a nejkvalitnější kůží, a to po dobu neuvěřitelných 130 let.

Proslulou dílnu založil v roce 1875 jeden z nejzkušenějších místních rukodělných umělců a započal tak dlouholetou tradici pravého ručního kožedělného řemesla.

Kombinací bezchybných materiálů a rukou talentovaného týmu řemeslníků vznikají produkty, které spojují jedinečný charakter s nekompromisní kvalitou. Výrobky Tusting vás přesvědčí o tom, že stejně tak jako nábytek i kůže postupem věku získává ojedinělou patinu, která je důkazem cesty života.

Tusting nevnímá své zákazníky jako běžné klienty. Váží si jich jako vlastní rodiny.

Příslušenství