Kožená cestovní taška Harrold Chellington od Tusting - navy

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

TUCHE01NATM

Nový produkt

18 490 Kč

18 490 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Tusting
Velikost 53 cm x 26 cm x 26 cm (Š x V x H)
Materiál Hovězí kůže
Barva Modrá
Ideální pro Cestování

Více informací

Elegantní cestovní taška, do které se vejde vše, co na svém dobrodružství budete potřebovat. Přesně to je Harrold Chellington od Tusting. Pohodlně se vejde do příručního prostoru letadla, ve kterém budete díky kombinaci námořnické modré s elegantní barvou tan přitahovat pozornost nejenom letušek. Neodolatelná cestovní taška od Tusting je ručně vyrobena z přírodně vyčiněné atlantické hovězí kůže a s pevným mosazným zapínáním. Nelze opomenout praktický odepínatelný popruh přes rameno. Ručně vyrobeno v Anglii. Tusting dává ruku do ohně za kvalitu a garantuje doživotní záruku na výrobní vady.


O značce Tusting

Tusting je rodinná firma, která sídlí v samotném srdci anglického venkova v městečku Lavendon. Již pátá generace rodu Tustingů vyrábí, činí a obchoduje s nejjemnější a nejkvalitnější kůží, a to po dobu neuvěřitelných 130 let.

Proslulou dílnu založil v roce 1875 jeden z nejzkušenějších místních rukodělných umělců a započal tak dlouholetou tradici pravého ručního kožedělného řemesla.

Kombinací bezchybných materiálů a rukou talentovaného týmu řemeslníků vznikají produkty, které spojují jedinečný charakter s nekompromisní kvalitou. Výrobky Tusting vás přesvědčí o tom, že stejně tak jako nábytek i kůže postupem věku získává ojedinělou patinu, která je důkazem cesty života.

Tusting nevnímá své zákazníky jako běžné klienty. Váží si jich jako vlastní rodiny.

Příslušenství