Driving Shoes od F.L. Popper - Valencio

5 ks

Nový produkt

2 990 Kč

2 990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka F. L. Popper
Velikost EU 41-47 / UK 7-12
Materiál Semiš
Barva Modrá

Více informací

Semišové mokasíny na gumové podrážce byly vyvinuty pro muže, kteří potřebovali obzvlášť dobrou přilnavost při řízení překrásných italských roadsterů. O více než 70 let později tyto neuvěřitelně pohodlné boty přijali za své investiční bankéři, italští lázeňští šviháci a další muži, kteří už s Ferrari neměli co do činění. A to vůbec nevadí, protože časy se mění. Nyní vám přinášíme dokonale propracované driving shoes od české značky F.L. Popper. Elegantní tmavě modrá barva a nadčasový design skvěle doplní váš šatník především v teplejších měsících.

ZDE najdete náš návod na precizní péči o semišové boty.

O značce F. L. Popper

Značku FLP založil v roce 1893 Friedrich Leopold Popper a navázal tak na obuvnickou tradici své rodiny na Chrudimsku. Pouhé dva roky po založení se dočkal prestižního ocenění na mezinárodní výstavě v Londýně.

Na přelomu 19. a 20. století se Popper inspiroval v USA a svou továrnu vybavil prvními stroji na výrobu obuvi. Firma měla nakročeno k tomu, aby se stala evropskou jedničkou, nicméně válka její další vývoj zastavila. Společnost F. L. Popper ale dokázala rychle obnovit výrobu a díky dobrému renomé z předválečného období si znovu brzy našla spokojenou klientelu. S dopady ekonomické krize a následné zhoršující se politické situace se společnost ještě dokázala vyrovnat, osudnou se pro ni stala až mnichovská zrada.

S vědomím významného historického odkazu a hlubokou úctou k tradici se čeští podnikatelé v roce 2014 rozhodli pro obnovení respektovaného obuvnického klenotu, který společnost F. L. Popper vždy představovala a kvalitní rámové boty za skvělou cenu si tak dnes můžete dopřát i vy.