Bekovka 6-Panel Cap od Stetson - Wool Zobrazit větší

Bekovka 6-Panel Cap od Stetson (Vlna)

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

Nový produkt

1 590 Kč

1 590 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Stetson
Materiál 70 % panenská vlna / 30 % polyamid
Sezóna Podzim / Zima

Více informací

Bekovka typu 6-Panel Cap od proslulé americké značky Stetson. Bekovky byly typické pro dělníky, kteří pracovali v továrnách na počátku 20. století. Staly se ale součástí automobilové módy a díky tomu zskaly na popularitě. Pojmenování je odvozeno od polského ministra zahraničí Józefa Becka. Z pracovní čepice se bekovka stala doplňkem, který je dnes zcela akceptovatelný pro byznys i volný čas. Bekovka je čepka s nízkou korunou, která se svažuje směrem dopředu směrem ke kšiltu, který je zcela integrován do střihu čepice.

O značce Stetson

Na začátku bylo jen 100 $, odhodlání dělat ty nejlepší klobouky v Americe a šikovné ruce mladého Johna B. Stetsona. Psal se rok 1865 a poté, co tento mladý muž nakoupil kůže, všechny potřebné nástroje a pronajal si malou místnost jako dílnu, zrodila se Stetson Hat Company. Už o rok později jeho klobouková společnost byla na dobré cestě stát se synonymem pro kvalitu, trvanlivost, inovaci a krásu.

I přesto, že jeho otce, taktéž kloboučníka, všichni považovali za líného a hamižného, mladému Johnovi se rodinnou pověst podařilo změnit a vybudovat tak jednu z nejznámějších amerických firem. Dnes Stetsonovy továrny sídlí v Garlandu v Texasu a klasický styl společně s prémiovou kvalitou jsou poznávacími znameními těchto skvělých klobouků i dnes. Stetson je neopominutelným standardem ve světě pokrývek hlavy. Ne nadarmo se říká "Stetson, it's not just a hat, it's the hat."