Bekovka Ivy Cap od Stetson (Len) Zobrazit větší

Bekovka Ivy Cap od Stetson (Len)

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

Nový produkt

1 990 Kč

1 990 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Stetson
Materiál 100 % len
Barva Béžová
Materál podšívky 68% bavlna / 32% polyester
Sezóna Jaro / Léto
Druh Bekovka

Více informací

Bekovka typu “Ivy Cap” ze 100% lnu v barvě přírodního lnu je tím pravým doplňkem do jarních a letních měsíců ve městě. Ochrání před sluncem a během vteřiny z vás udělá elegána. Precizní zpracování a subtilní design nekřičí, ale šeptají o vašem dobrém vkusu.

Tabulka velikostí bekovek

O značce Stetson

Na začátku bylo jen 100 $, odhodlání dělat ty nejlepší klobouky v Americe a šikovné ruce mladého Johna B. Stetsona. Psal se rok 1865 a poté, co tento mladý muž nakoupil kůže, všechny potřebné nástroje a pronajal si malou místnost jako dílnu, zrodila se Stetson Hat Company. Už o rok později jeho klobouková společnost byla na dobré cestě stát se synonymem pro kvalitu, trvanlivost, inovaci a krásu.

I přesto, že jeho otce, taktéž kloboučníka, všichni považovali za líného a hamižného, mladému Johnovi se rodinnou pověst podařilo změnit a vybudovat tak jednu z nejznámějších amerických firem. Dnes Stetsonovy továrny sídlí v Garlandu v Texasu a klasický styl společně s prémiovou kvalitou jsou poznávacími znameními těchto skvělých klobouků i dnes. Stetson je neopominutelným standardem ve světě pokrývek hlavy. Ne nadarmo se říká "Stetson, it's not just a hat, it's the hat."