Sleva!

-30%

Bekovka Ivy Cap od Stetson (Herringbone WV) Zobrazit větší

Bekovka Ivy Cap od Stetson (Herringbone WV)

2 ks

Nový produkt

1 673 Kč

2 390 Kč

1 673 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Stetson
Materiál 100 % panenská vlna
Barva Šedá
Materál podšívky 100% bavlna
Sezóna Podzim / Zima

Více informací

Bekovka typu “Ivy Cap” z vlny v dekoru rybí kosti je tím pravým doplňkem do chladných měsíců ve městě. Krásně zahřeje a během vteřiny z vás udělá elegána. Precizní zpracování a subtilní design nekřičí, ale šeptají o vašem dobrém vkusu.

Tabulka velikostí bekovek

O značce Stetson

Na začátku bylo jen 100 $, odhodlání dělat ty nejlepší klobouky v Americe a šikovné ruce mladého Johna B. Stetsona. Psal se rok 1865 a poté, co tento mladý muž nakoupil kůže, všechny potřebné nástroje a pronajal si malou místnost jako dílnu, zrodila se Stetson Hat Company. Už o rok později jeho klobouková společnost byla na dobré cestě stát se synonymem pro kvalitu, trvanlivost, inovaci a krásu.

I přesto, že jeho otce, taktéž kloboučníka, všichni považovali za líného a hamižného, mladému Johnovi se rodinnou pověst podařilo změnit a vybudovat tak jednu z nejznámějších amerických firem. Dnes Stetsonovy továrny sídlí v Garlandu v Texasu a klasický styl společně s prémiovou kvalitou jsou poznávacími znameními těchto skvělých klobouků i dnes. Stetson je neopominutelným standardem ve světě pokrývek hlavy. Ne nadarmo se říká "Stetson, it's not just a hat, it's the hat."