Balzám na vousy Deluxe Beard Balm od Uppercut, 100 ml

3 ks

UDF02

817753019445

Nový produkt

410 Kč

410 Kč za ks

Doprava nad 1000 Kč zdarma
Možnost produkt vyměnit a vrátit
Doručení už druhý den

Parametry

Značka Uppercut
Velikost 100 ml
Typ Balzám

Více informací

Znáte to sami. Nepříjemné svědění pod vousy, podrážděná pokožka pod vousem. Zde je řešení.

Tento balzám byl vytvořen proto, aby mužní muži byli stále ve formě. Po nanesení balzámu budou vaše vousy držet tvar a získají svěží vzhled bez nežádoucího velkého lesku. A nejlepší na balzámu je, že budete mít skvělý pocit z vašich hydratovaných a vyživených vousů. Balení obsahuje 100ml

- mírná fixace pro řízený styling
- vhodné pro střední a delší vousy
- na vodní bázi
- vyrobeno v Austrálii

Jak na to:
Naneste na čisté a suché vousy. Menší množství balzámu rozetřete mezi prsty a dlaně. Pomocí prstů aplikujte do vousů a dlouhými tahy vytvarujte dlaněmi vousy po celé délce.

Jaký je rozdíl mezi olejíčkem, balzámem a kondicionérem na vousy a knír?

Olejíčky, balzámy i kondicionéry mají pro vaše vousy výživné a hydratační účinky. Pomáhají vousům, aby byly zdravější, silnější a jemnější. Rozdíl je převážně ve struktuře a aplikaci. Olejíček má olejnatou strukturu, snadněji se aplikuje do vousů a dostane se i na nejméně přístupná místa, což je skvělé pro delší plnovousy. Balzámy na vousy jsou krémové struktury a fungují zároveň jako jemný styling. Pomáhají odstávající vousy lehce uhladit. Kondicionér na vousy obsahuje keratin, který vousy regeneruje a posiluje. Výhoda kondicionéru je, že ho nastříkáte přímo do vousů a nemusíte ho vmasírovávat. Je tedy nejrychlejší a nejsnazší na aplikaci.

O značce Uppercut

Inspirace nadčasovými střihy tradičních holičství 50. let 20. století a kombinace moderního a tradičního přístupu k péči o mužský zevnějšek. To je filosofie značky Uppercut Deluxe. Byla založena v Austrálii dvěma kamarády, Lukem Newmanem a Stevem Purcellem, které tradiční holičství zcela okouzlilo a jali se tak šířit věhlas tohoto nelehkého řemesla po Austrálii. Jejich snem bylo stvořit stylovou značku vyrábějící pouze z přírodních ingrediencí, na jejíž používání může být muž pyšný. Chtěli se vyhranit vůči bezejmenným přípravkům, které vám přinese manželka z drogerie. To se jim povedlo a teď si bezvadný pocit z jejich kosmetiky můžete užít i vy.