O Gentleportu

Gentleport je tu pro všechny muže, kteří si zamilovali precizní zpracování, eleganci a tradiční řemeslné dovednosti. Nabízíme totiž výrobky především od rodinných firem, ve kterých se řemeslo přenáší z generace na generaci a my vám proto můžeme nabídnout kvalitu, prověřenou mnoha desetiletími spokojených gentlemanů před vámi.

 

citeGentleport je místem, kde muže pohodlně vybavíme od košile až po vůni a kde žena bezstarostně vybere ten pravý dárek.

 

Ať už jste businessman, lovec, cestovatel nebo milovník dokonalosti, kožené boty, košile šité na míru, pánská kosmetika, hřebeny, kartáče, doplňky a tašky od Tusting, F. L. Popper, Brady Bags, The Leather Satchel Co., Taylor of Old Bond Street, The Piccadilly Shaving Co., Kent, Bond & Knight, OAK, Mühle, Mr. Natty, Bellroy, Blunt, Gravelli, Braasi, Timor by Giesen & Forsthoff, The Brighton Beard Company, Saphir Médaille d'Or, Reuzel, Marvis, OrbitKey, Murray's a Carthusia vám prokáží výdrž, věrnost a zároveň působivost. Vězte, že se můžeme zaručit za vše, co v naší nabídce najdete. Veškeré zboží totiž sami používáme.

 

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži do našeho kamenného obchodu v ulici Panská 9, 110 00 Praha 1.

 

citeElegance nevystupuje z řady, ale zanechává otisk v pamětích lidí.cite

 

S radostí a péčí se o vás postaráme od hlavy až k patě a poradíme vám s výběrem pánských doplňků, jako jsou kravaty, manžetové knoflíčky nebo pásky, nabídneme bohatý výběr koženého zboží, v neposlední řadě poradíme ohledně kosmetiky na vousy, tělo i vlasy. Muži, kteří propadli klasickému mokrému holení, u nás najdou radu i bohatý výběr holicího náčiní. V našem sortimentu najdete kvalitní rámovou koženou obuv F. L. Popper včetně nejlepší péče o boty Saphir Medaille d' O a košile šité na míru z těch nejlepších látek.

 

Věříme, že řemeslo stále žije a vztah se zákazníkem je nesmírně důležitý, proto jednáme otevřeně a v našem kamenném obchodě najdete stejné ceny, jako na e-shopu.

Děkujeme, že jste k nám zavítali a věříme, že u nás budete spokojeni.