Platební možnosti

platba Hotově nebo kartou
Na naší pobočce Panská 9, Praha 1 můžete platit hotově nebo pomocí terminálu (platba kartou). Terminál akceptuje karty Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, Diners Club a American Express.

prevod

Převodem na účet
Při platbě převodem je zboží odesláno na Vaši adresu co nejdříve po připsání platby na náš účet, vedený u UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. Tento způsob platby může trvat i několik dní v závislosti na bance, kterou používáte.


Bankovní spojení - Fio banka, a.s.: 2200124939/2010


EUR platby - Fio banka, a.s.:

IBAN: CZ2620100000002400124941, SWIFT: FIOBCZPPXXX


Variabilní symbol: Číslo Vaší objednávky

dobirka Dobírkou
Tento způsob úhrady vám umožní zaplatit až při převzetí balíčku. Za platbu dobírkou je účtován poplatek 30 Kč. 
karta

Online platební kartou
Využíváme platební bránu od Gopay. Veškerá komunikace s platební branou je maximálně zabezpečena. Platby jsou zpracovávány online. Díky tomu můžeme vámi objednané zboží odeslat co nejdříve po úspěšném provedení platby přes tento systém.

Doprava

osobni-odber

Osobní odběr (ZDARMA)
Přejete si své zboží vidět na vlastní oči nebo vyzvednout osobně? Rádi vás uvidíme v naší prodejně v Pánské pasáži, kde ceny byly, jsou a budou stejné jako na e-shopu. Kudy se k nám dostanete, najdete v sekci Kontakt. Těšíme se na Vaši návštěvu!


obchod Gentleport
Panská 9, Praha 1
Otevírací doba: Po - Pá 11:00 - 18:00

ceska-posta Česká pošta (99 Kč, nad 1000 Kč ZDARMA)
Kurýr České pošty vám zboží přiveze na Vámi zadanou adresu. Při objednávce nad 1000 Kč - poštovné ZDARMA!

zasilkovna Zásilkovna.cz (59 Kč, nad 1000 Kč ZDARMA)
Zásilkovna.cz nabízí několik stovek výdejních míst po České a Slovenské republice. Seznam výdejních míst najdete zde. Při objednávce nad 1000 Kč - poštovné ZDARMA!
gls

DPD - Doručení kurýrem (89 Kč, nad 1000 Kč ZDARMA) (NEJRYCHLEJŠÍ)
Kurýr DPD vám zboží přiveze na Vámi zadanou adresu. V případě volby dobírky lze u kurýra platit kartou. Při objednávce nad 1000 Kč - poštovné ZDARMA!

V den doručování dostanete ráno SMS a e-mail o tříhodinovém doručovacím okně. V případě nedoručení zásilky dostanete odkaz na šest variant řešení situace:


1) Doručení v jiný den
2) Doručení na jinou adresu
3) Vyzvednutí balíku ve zvoleném DPD ParcelShopu
4) Osobní vyzvednutí na nejbližším depu DPD
5) Odmítnutí balíku
6) Souhlas s uložením balíkuDoprava mimo ČR a SK
Standardně mimo Českou a Slovenskou republiku neposíláme, ale určitě se vám pokusíme vyjít vstříc. Kontaktujte nás na info@gentleport.cz nebo na telefonu +420 736 529 706 a společně to nějak vyřešíme.