Košile na míru

Košile z Gentleportu je ušita na míru vaší postavě i osobnosti, vždy však nekompromisní v otázce kvality a precizního zpracování. Jelikož se na procesu výroby jako zákazník podílíte od začátku do konce, střih, látka, barva, prošívání, knoflíčky a další nejdrobnější detaily jsou plně ve vaší režii. Pokud si s něčím nebudete jisti, rádi vám ve všem ochotně poradíme.

Košile na míru

Podle Vašeho vkusu

My říkáme, že košile je brněním moderních rytířů. I proto by měla dokonale padnout a vypadat skvěle. U nás máte takřka neomezené možnosti výběru nejen látek, ale i různých atributů košile. Co všechno si na své košili můžete navolit dle svých představ?

Možnosti voleb

Naše látky

Mileta

Česká značka MILETA patří k největším textilním výrobcům v Evropě. Disponuje vícestupňovou výrobou od bavlněné příze po hotový výrobek. Společnost se orientuje na nejnáročnější bavlnářské produkty vyrobené za pomoci technologie zaručující kvalitu spojenou s dlouholetou textilní tradicí v Podkrkonoší..

Albini

Albini je italská rodinná firma, která vás dostane jak svým příběhem, tak produkty, které vyrábí. Už od roku 1876 vytváří tkaniny z těch nejkvalitnějších materiálů. V Gentleportu si můžete její látky „osahat“ a vybrat si tu, která nejlépe sedne k vaší osobnosti a účelu, pro který košili potřebujete.

Ať už hledáte oděv pro každodenní běžné nošení nebo sváteční kousek, košile Gentleport z Albini materiálů jsou tou správnou volbou. Prodyšné a přitom kompaktní, navíc perfektně padnoucí, protože vám střih připravíme na míru. Můžete být fanouškem trendy oversize střihů nebo klasikem hledajícím něco tradičnějšího, pro každého najdeme řešení. Kolekce textilií od značky Albini představují sofistikované a inovativní tkaniny, basic kousky i vzory, kterými se inspirují tvůrci košilí po celém světě.

Přijďte nás navštívit a prohlédnout si látky pro letošní sezónu. Těšíme se na vás!

Vzorníky

Proces

Měření i výběr všech prvků košile probíhá v pohodlí našeho salónku v prodejně v Panské ulici č. 9, Praha 1 (naproti hotelu Palace) a se supervizí našeho specialisty.

Na měření na košili na míru si prosím rezervujte termín schůzky.

Objednat

Kontaktujte nás na info@gentleport.cz, na telefonu +420 736 529 706, na naší facebookové stránce Gentleport nebo nás přijďte navštívit osobně v Panské ulici č. 9, Praha 1 (naproti hotelu Palace) a domluvte se s námi.

Proces výroby

Cena

Ceník košil na míru

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

Objednat