NÁVODY
Neobyčejné příběhy našich značek - Esther Porter, N’Damus, Brady, The Leather Satchel Co., Lost Kind, Taylor of Old Bond Street, Kent, The Piccadilly Shaving Co. a Bond & Knight.

Neobyčejné příběhy našich značek

Tradice, kvalita, estetika, graciéznost, ruční výroba, esence Velké Británie. Tyto a další hodnoty spojují značky Esther Porter, N’Damus, Brady, The Leather Satchel Co., Lost Kind, Taylor of Old Bond Street, Kent, The Piccadilly Shaving Co. a Bond & Knight. Poznejte jejich pozoruhodné příběhy. ...(více zde)

Údržbou ke kráse

Údržbou ke kráse

Víno s časem získává na chuti a kvalitě. Stejně tak naše výrobky. S důkladnou svědomitostí a péčí Vám naše zboží zestárne do krásy. Naučte se vzorně pečovat o kůži, canvas (třívrstvé bavlněné plátno), mosaz a jiné kovy. ...(více zde)


Jak na tradiční mokré holení

Jak na tradiční mokré holení

Přejete se holit jako pravý gentleman? Tento návod Vás provede touto tradicí. Následujte těchto pár jednoduchých kroků a učiňte z holení vášeň a dokonalý prožitek. ...(více zde)
Jak pečovat o vousy a knír

Jak pečovat o vousy a knír

Přejete si pečovat o vousy a knír jako pravý gentleman? Následujte těchto pár jednoduchých kroků a učiňte z vousů nedílnou součást svého života. ...(více zde)
Návod na čištění kožených bot v 10 jednoduchých krocích.

Návod na čištění kožených bot v 10 jednoduchých krocích.

Přejete si pečovat o boty jako pravý gentleman? Tento návod Vás provede touto tradicí. Následujte těchto pár jednoduchých kroků a učiňte z čištění bot vášeň a dokonalý prožitek. ...(více zde) 

MzllZmI